Go to Top
Telefon&Fax: +90 216 380 84 54 / GSM: +90 532 484 79 82

Trafik Kazasından Film Gibi Cinayet Çıktı

Sivas'ın Doğanşar ilçesinde yaklaşık 2 yıl önce 50 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobilde ölü bulunan kişinin, gönül ilişkisi yaşadığı 14 yaşındaki kızın diğer sevgilisi tarafından av tüfeğiyle öldürüldüğü ortaya çıktı

Jandarma ekiplerinin titiz çalışması sayesinde İstanbul'da genç kız ile yaşadığı evde gözaltına alınan zanlı, tutuklandı
AA muhabirinin edindiği bigiye göre, 2 Ağustos 2011'de Doğanşar-Koyulhisar karayolunun Ekinciler köyü Bahçeyayla yolu mevkisinde 06 VOC 34 plakalı otomobil 50 metrelik uçurumda bulundu. Araçta yapılan kontrolde, sürücü Mehmet İlhan'ın (35) öldüğü belirlendi.
Olay kayıtlara trafik kazası olarak geçerken, şüphelenen jandarma ekipleri, İlhan'ın kesin ölüm sebebinin tespiti için cesetten alınan bazı numuneleri İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderdi.
Adli Tıp Kurumu, yaklaşık 6 ay önce verdiği raporda, İlhan'ın av tüfeğiyle vurularak öldürüldüğünün belirlendiğini kaydetti.
Bunun üzerine Cumhuriyet Savcısının talimatıyla İl Jandarma Komutanlığı ve Doğanşar Jandarma Komutanlığınca oluşturulan özel ekip, olayı araştırmaya başladı.
Jandarma ekipleri, İlhan'ın telefonla en son görüştüğü, Tokat'ın Reşadiye ilçesine bağlı Güneygölçük köyündeki kişileri teknik ve fiziki takibe aldı. Yaklaşık 6 ay süren çalışmalar neticesinde Reşadiye ilçesinde fırıncı olarak çalışan evli ve 2 çocuk babası Mehmet İlhan'ın, olay tarihinde 14 yaşında olan A.A. ile gönül ilişkisi yaşadığı belirlendi..
Çalışmalarını genç kız üzerinde yoğunlaştıran ekipler, A.A'nın 4 çocuk babası Ş.Ş. (43) ile de ilişkisi olduğu bilgisine ulaştı.
Yürütülen çalışma neticesinde, Mehmet İlhan'ın, genç kızla buluşmak için köye gittiği sırada Burnakkırığı mevkisinde Ş.Ş. tarafından av tüfeğiyle öldürüldüğü tespit edildi.
Ş.Ş, İstanbul Şile'de A.A ile yaşadığı evde gözaltına alındı. Sivas'a getirilen zanlı, jandarmadaki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
A.A'nın, sevgilisi Ş.Ş'den bir Bebek dünyaya getirdiği öğrenildi. - Sivas 6 Haziran 2013 www.haberler.com

About TrafikMagduru

www.trafikmagduru.com