Go to Top
Telefon&Fax: +90 216 380 84 54 / GSM: +90 532 484 79 82

Samsun’daki Trafik Kazası İddiası

Canik ilçesinde trafik kazası sonucu yaralandığı iddiasıyla hastanede tedavi altına alınan genç kızın, verdiği ifadede, birlikte yaşadığı kişinin kendisini darbettikten sonra motosikletle üzerinden geçtiğini iddia edince söz konusu kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, yaklaşık 10 gün önce meydana gelen trafik kazasında yaralandığı iddiasıyla önce Samsun Eğitim ve Araştırma, daha sonra da Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gören ve ifadesi alınamayan, 3-4 aylık hamile olduğu tahmin edilen 14 yaşındaki S.C, tedavisinin ardından taburcu edildikten sonra olayla ilgili çocuk izleme merkezi yetkililerince bilgisine başvuruldu.
S.C, çocuk izleme merkezinde verdiği ifadesinde, olayın trafik kazası olmadığını, kendisini birlikte yaşadığı Salih C'nin (19) darbettiğini, motosikletle de çarparak üzerinden geçtiğini söylemesi üzerine Salih C, Irmak Polis Merkezi ekiplerince gözaltına alındı.
Salih C'ni ifadesinde ise mağdurun anlattıklarının yalan olduğunu, olayın trafik kazasın sonucu meydana geldiğini söylediği öğrenildi.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.2 Kasım 2012 www.haberler.com

About TrafikMagduru

www.trafikmagduru.com