Go to Top
Telefon&Fax: +90 216 380 84 54 / GSM: +90 532 484 79 82

2 Ekim 2012 – BUGÜN SİZİN DE YAKINDAN İZLEDİĞİNİZ DAVAMIZIN KARAR DURUŞMASI GÖRÜLDÜ.

İZMİR  -  KARŞIYAKA  5 ASLİYE CEZA MAHKEMESİ’NDE GÖRÜLEN DAVADA  SANIK ERGÜN KAL,  ADLİ TIP’TAN GELEN RAPORA RAĞMEN,  2 YIL 6 AY  CEZA ALDI! SONSUZ  ŞAŞKINLIK,  ÖFKE  VE  CİĞER ACISI İÇİNDEYİZ !

DEVLET,  ANNEMİZİ  ÖLDÜREN  KATİLİ,  ADETA  BİZİM  ADIMIZA  AFFETMİŞTİR !  BU  FELAKETTİR !!

ÜZÜLEREK SÖYLEYELİM Kİ DAHA ÖNCE MEDYADA GÖRMEYE ALIŞTIĞIMIZ ADALETE GÜVENEMEME DUYGUSUNU  İLİKLERİMİZE KADAR  YAŞADIK..

GÜNDE 25 İNSANI KAYBETTİĞİMİZ TRAFİK CİNAYETLERİNDE KANUNLAR SON DERECE YETERSİZDİR.  HAKİMLERİN BİR ÇOĞU,  OLAN KÜÇÜK YETKİLERİNİ KULLANMA KONUSUNDA BİLE   YETERİNCE DONANIMLI DEĞİLLER !   İNSAN ODAKLI YENİ YASALAR  VE ANLAYIŞLAR ACİL İHTİYAÇTIR.

TEK YÖN YOLDA, ORTA ŞERİTTE, HİÇBİR TRAFİK KURALINA UYMADAN GERİ GERİ GELEREK  ANNEMİZ  PEDAGOG  CANAY ÇAMLIBEL’E   KARŞIDAN KARŞIYA GEÇERKEN  ÇARPARAK HAYATINI KAYBETMESİNE NEDEN OLAN SANIK ERGÜN KAL ,  ADETA  ÖDÜLLENDİRİLMİŞTİR !  SAVCININ    “BİLİNÇLİ TAKSİR “ DEN AÇTIĞI DAVA,  ADLİ TIP’IN  TAM KUSURLU  RAPORUNA RAĞMEN  HAKİM  TARAFINDAN   “TAKSİR “  LE TANIMLANMIŞ,  BU DA YETMİYORMUŞ  GİBİ  “İYİ HALLİ “  OLMASI GEREKÇESİYLE   CEZADA İNDİRİM  BİLE YAPILMIŞTIR.

EHLİYETİNE   2,5  YIL  EL KONULAN   ERGÜN KAL,  BİLİYORUZ Kİ  BUGÜN ,  YAŞADIĞI ÜLKEYİ  DAHA ÇOK SEVMİŞTİR !  BİZDE,  NEDEN ÜLKEMİZ  HUKUKUNUN  AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ’NE  BU  KADAR  ÇOK TAŞINDIĞININ  NEDENLERİNİ  ANLAMAYA DEVAM EDİYORUZ !!!

ANNEMİZİ  KURAL İHLALLERİYLE  ÖLDÜREN ŞAHIS, HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ HAYATINA DEVAM ETMEKTEDİR !

DAVANIN  SONUÇLARI,  ANAYASANIN   YAŞAMA  HAKKI  İLKESİNE  AYKIRIDIR !

TRAFİKTE   İŞLENEN CİNAYETLERİN CEZALARI  AĞIRLAŞTIRILMALIDIR !

HEM  ALLAH’IN  ADALETİNE  GÜVENMEYE,  HEM DE DAVAMIZIN   PEŞİNDE  OLMAYA  DEVAM EDECEĞİZ !..

ANNEMİZİ  ÖZLÜYORUZ…

MAKTÜL  CANAY ÇAMLIBEL ‘İN  ÇOCUKLARI

HEVAL ÇAMLIBEL GİNYOL-RUŞA ÇAMLIBEL-OSMAN ARMANÇ ÇAMLIBEL

About TrafikMagduru

www.trafikmagduru.com